Hopp til hovedinnhold

KÅKÅnomics alumnibrunsj 2026: Hvordan blir arbeidsmarkedet etter AI?

-Hva forteller historien oss om innføring av ny teknologi og omstillinger i samfunnet

Onsdag 21. oktober kl. 10:00-12:00 inviterer NHH, NMBU og Handelshøgskolen UiS tidligere studenter til alumnibrunsj under økonomifestivalen KÅKÅnomics i Stavanger. 

Arrangementet er gratis.

Dato:

Adresse:

Amfiet i SiS Studenthus, Universitetet i Stavanger

Arrangementet er eksklusivt for alumner fra NHH, NMBU og Handelshøgskolen UiS og gratis, men du må være påmeldt for å delta. 

Vi starter dagen med god mat og faglig påfyll i Amfiet i SiS studenthus. En perfekt anledning til å ta opp tråden med tidligere medstudenter, og bli kjent med andre alumner fra NHH, NMBU og UiS. 

Tema

Paneldeltakere

  • Kjell Gunnar Salvanes (NHH)
  • Sigrid Klæboe Jacobsen (Skatteforsk NMBU)
  • Vetle Barlaup-Noem (EY og alumn fra NMBU, NHH og UiS)
  • Ingeborg Foldøy Solli - ordstyrer (Handelshøgskolen UiS)

KåKÅnomics fagseminar

Etter brunsjen inviteres også alumnere til fagseminaret på UiS: Kan vi eksperimentere oss fram til et bedre samfunn? (Egen påmelding her). 

KÅKÅnomics, hva er det? – KÅKÅnomics er Nordens ledende økonomifestival. Her samles forskere, tenkere, næringslivsfolk og et engasjert publikum til fire dager med samtaler, debatt og nye perspektiver på samfunnet vårt. Høsten 2026 arrangeres festivalen for 10. gang i Stavanger. 

Del på