Kontakt oss

Åpningstider og kontaktinformasjon

Skrivesenteret holder stengt fra 15 desember. Vi åpner igjen mandag 9 januar (Tårnbygningen).

Åpningstider 9 januar-30 januar:

TårnbygningenSørhellinga
Mandag09:00-15:00-
Tirsdag09:00-15:00-
Onsdag09:00-15:00-
Torsdag09:00-15:00-
Fredag09:00-15:00-

Når du skal avtale tid:

  • Sørg for å være ute i god tid.
  • Se hvem som jobber den dagen du ønsker å avtale tid.
  • Send en e-post til den aktuelle veilederen. Inkluder:
    - Ditt navn
    - Emne og institutt
    - Formålet med møtet
    - 3 alternative møtetidspunkt
  • Du kan avtale ett møte per uke med varighet ca 30 min.

Timeplan for Skrivesenteret Januar 2017

* = hjelper med oppgaver på norsk og engelsk.

Tårnbygningen:

09:00-12:0012:00-15:00
Mandag

Clayton

Clayton
Tirsdag

Tony

Tony
OnsdagHanna*Hanna*
TorsdagNeil

Neil

FredagDylanDylan

Sørhellinga:

09:00-12:0012:00-15:45
Mandag--
Tirsdag--
Onsdag--
Torsdag--
Fredag--

William Warner

William Warner

Leder for Skrivesenteret

william.warner@nmbu.no

Neil Davey

Neil Davey

neil.gordon.davey@nmbu.no

Clayton Gouin

Clayton Gouin

clayton.gouin@nmbu.no

Oda Korneliussen

Oda Korneliussen

odakristin222@gmail.com

Hanna Kavli Lodberg-Holm

Hanna Kavli Lodberg-Holm

hanna.lodberg-holm@nmbu.no

Dylan Marrs

Dylan Marrs

dylanmarrs1@gmail.com

Afshan Bibi

Afshan Bibi

afshan.bibi@nmbu.no

Astrid Fuglseth Rasmussen

Astrid Fuglseth Rasmussen

asfugl@gmail.com

Chloe Lopez

Chloe Lopez

chloe.lopez@nmbu.no

James N. McManus

James N. McManus

jamesnmcmanus@gmail.com

Michael Foster

Michael Foster

michael.foster@nmbu.no

Antony Martel

Antony Martel

antony.martel@nmbu.no