Valstyret ved NMBU for perioden 11.9.2017 til 31.7.2021

Valstyret ved NMBU for perioden 11.9.2017 til 31.7.2021 har fylgjande samansetning:

Valgstyre

  • Marit Nesje, førsteamanuensis (leiar)
    Varamedlem

  • Per Kristian Rørstad, forskar
    Varamedlem Trude Wicklund, førsteamanuensis
  • Valborg Lippestad, administrasjonssjef
    Varamedlem
  • Kristin Diesen Stavseth, førstekonsulent
    Varamedlem Janne Brodin, rådgjevar
  • Erik Storrønning, studentmedlem
  • Halvor Kongevold, studentmedlem
Published 31. oktober 2016 - 17:48 - Updated 19. oktober 2017 - 9:57