Partnerskapsskoler

Seksjon for læring og lærerutdanning (SLL) ved NMBU har partnerskapsavtale med følgende:

Partnerskapsskoler

Akershus Fylkeskommune (Fra 2010) - Kontaktperson: Per Arne Brunvoll E-postadresse: per-arne.brunvoll@akershus-fk.no.


Per november 2017:

UNIVERSITETSSKOLERKONTAKTINFORMASJONKOMMUNE
Frogn videregående skole

Hege Britt Johnsen
hege.britt.johnsen@frogn.vgs.no

FROGN
Hvam videregående skolePer Corneliussen
per.corneliussen@hvam.vgs.no   
LIER
Ski videregående skoleSiri Gulseth
siri.gulseth@ski.vgs.no
SKI
Ås videregående skoleAnne Karin Øksnevad
anne.karin.oksnevad@aas.vgs.no
ÅS
PARTNERSKAPSSKOLER

Drømtorp videregående skole

Sissel Onstad
sissel.onstad@dromtorp.vgs.no
SKI
Frogn videregående skoleHege Britt Johnsen
hege.britt.johnsen@frogn.vgs.no
FROGN
Inspiria vitensenterGeir Endregard
geir.endregard@inspiria.no
SARPSBORG
Jønsberg videregående skoleRenate Christiansen Lunde
renate.lunde@hedmark.org
HEDMARK
Kirkeparken videregående skoleLasse Thorvaldsen
lasseth@ostfoldfk.no
ØSTFOLD
Malakoff videregående skoleSigrid Sandvand
malakoff.vgs@ostfoldfk.no
ØSTFOLD
Natur videregående skoleHeidi Tokstad
heidi.tokstad@natur.vgs.no
OSLO

Nesbru videregående skole

Anne Grete Borch
anne.grethe.borch@nesbru.vgs.no

ASKER

Roald Amundsens videregående skoleElisabeth Edding
elisabeth.edding@roaldamundsen.vgs.no
OPPEGÅRD
Ski ungdomsskoleCathrine Sakariassen Sandsmark
cathrinesakariassen.sandsmark@ski.kommune.no
SKI
Ski videregående skoleSiri Gulseth
siri.gulseth@ski.vgs.no
SKI
Tomb videregående skoleMorten Thomassen
morten@tomb.no
RÅDE
Ås ungdomsskoleGrethe Irene Heen
Gretheiren.heen@as.kommune.no
ÅS
Ås videregående skoleAnne Karin Øksnevad
anne.karin.oksnevad@aas.vgs.no
ÅS
Published 8. september 2014 - 10:47 - Updated 9. januar 2018 - 12:56