Partnerskapsskoler

Seksjon for læring og lærerutdanning (SLL) ved NMBU har partnerskapsavtale med følgende:

Partnerskapsskoler

 

UNIVERSITETSSKOLERRektorKOMMUNE
Frogn videregående skole

Line Pernille Herje Haga
line.pernille.herje.haga@frogn.vgs.no

FROGN
Hvam videregående skolePer Corneliussen
per.corneliussen@hvam.vgs.no   
LIER
Ski videregående skoleKlaus Ackermann (konstituert)
klaus.ackermann@ski.vgs.no
SKI
Ås videregående skoleAnne Karin Øksnevad
anne.karin.oksnevad@aas.vgs.no
ÅS
PARTNERSKAPSSKOLER  

Askim Videregående skole

Vigdis Gjerberg
viggje@ostfoldfk.no

ASKIM

Drømtorp videregående skole

Sissel Onstad
sissel.onstad@dromtorp.vgs.no
SKI
Frogn videregående skoleLine Pernille Herje Haga
line.pernille.herje.haga@frogn.vgs.no
FROGN
Jønsberg videregående skoleRenate Christiansen Lunde
renate.lunde@hedmark.org
STANGE
Kirkeparken videregående skoleLasse Thorvaldsen
lasseth@ostfoldfk.no
MOSS
Malakoff videregående skoleSigrid Sandvand
malakoff.vgs@ostfoldfk.no
MOSS
Natur videregående skoleHeidi Tokstad
heidi.tokstad@natur.vgs.no
OSLO

Nesbru videregående skole

Brynhild Idland
Brynhild.Kvestad.Idland@nesbru.vgs.no

ASKER

Roald Amundsens videregående skoleElisabeth Edding
elisabeth.edding@roaldamundsen.vgs.no
OPPEGÅRD
Ski ungdomsskoleCathrine Sakariassen Sandsmark
cathrinesakariassen.sandsmark@ski.kommune.no
SKI
Ski videregående skoleKlaus Ackermann (konstituert)
klaus.ackermann@ski.vgs.no
SKI
Tomb videregående skoleMorten Thomassen
morten@tomb.no
RÅDE
Ås ungdomsskoleGrethe Irene Heen
Gretheiren.heen@as.kommune.no
ÅS
Ås videregående skoleAnne Karin Øksnevad
anne.karin.oksnevad@aas.vgs.no
ÅS
Seiersten ungdomsskoleÅshild Turid Kallevik
ashild.kallevik@frogn.kommune.no
FROGN
Brønnerud Skole Trine Tønnesen Heir
trine.tonnessen.heir@as.kommune.no
 ÅS
Grevlingen Skole

Lise Merete Austvik
lise.merete.austvik@vestby.kommune.no

VESTBY
Published 8. september 2014 - 10:47 - Updated 8. mai 2020 - 14:24