Fakultetets styre

Styrets sammensetning for styreperioden 01.01.2017 til 31.07.2021 består av følgende personer: 

Styre

 

 MedlemmerVaramedlemmer
Leder (ekstern)Arne Rørå
NORSKOG, direktør
 
Fast vitensk.Erik Næsset
Trond Børresen
Elin L. F. Gjengedal
Fast vitensk.Line Nybakken
Midl. vitensk.*

Frøydis Meen Wærsted

Markus Sydenham
Teknisk/adm.Kari M. ThueKurt R. Johansen
Student*Ingrid Kristine YdseRosie Mari Jones
Jardar Lindaas Bringedal
Student*Hogne Stubhaug
EksternBrit Lisa Skjelkvåle
Inst.leder, institutt for geogfag (UiO)
 - Erik Framstad (NINA)
 - Siri Fjellheim 
 - Ståle Navrud

EksternMarit Kjeldby
Avd.dir., Miljødirektoratet
SekretærSjur Baardsen

*Valgperioden for disse medlemmene er 1 år, jf. Valgreglementet §4, nr 2. 

Published 7. desember 2016 - 18:43 - Updated 18. April 2018 - 15:49